یبوست مزاج را برطرف می کند

به همین ترتیب ، اگر برای تامین انرژی در تمرینات خود و یا مواد مغذی لازم برای بازسازی بافت عضلانی و تسریع در بهبودی به این سوخت نیاز ندارید ، برای چربی سوزی قوی شکم از مصرف غذاهایی که ترشح انسولین را ترغیب می کنند خودداری کنید. مصرف دمنوش زنجبیل یا ماست کم چرب حاوی زنجبیل به ویژه در وعده هایی که غذای چرب خورده اید بسیار اهمیت دارد. اما باید توجه داشت که نوشیدن نوشیدنیهای اسیدی مانند سرکه سیب میتواند دندانها را از بین ببرد؛ به همین دلیل باید به مقدار کم مصرف شود و همیشه بهدنبال آن دندانها را با آب بشویید.

به علاوه این مطالعه نشان داد که چای زنجبیل اثر کالری سوزی مواد غذایی را به میزان 43 کالری افزایش داده است. یک مطالعه نشان داد افرادی که به مدت چهار هفته با رژیم غذایی حاوی 5 درصد پودر زنجبیل تغذیه شدهاند، کاهش وزن قابل توجهی داشته و بهبود چشمگیری نیز در سطح کلسترول بدن خود داشتند. کاهش تدریجی وزن و ورزش روزانه میتواند به گونه چشمگیری در درمان کبد چرب مفید باشد. علت اینکه تخم کتان در لیست بهترین خوراکیهای چربیسوز قرار گرفته، وجود اسیدهای چرب مفید در آن است که به افزایش سوختوساز بدن کمک میکنند و منجر به سمزدایی در بدن میشوند.

کیسه چای را چند دقیقه روی هر چشم قرار دهید. افراد باید به جای غذاهایی که حاوی چربی های اشباع یا ترانس هستند، از چربی های اشباع نشده یا چند غیر اشباع استفاده کنند. یک مطالعه در 144 بزرگسال چاق نیز نشان داد که نوشیدن یک نوشیدنی حاوی 2 قاشق غذاخوری یا 30 میلیلیتر سرکه سیب به صورت روزانه منجر به کاهش وزن قابل توجهی، به خصوص در دور کمر و چربی شکم میشود.

طی این ۱ هفته، به صورت ۱ روز در میان شما برای ۲۴ ساعت روزه می گیرید. یعنی شما مدت زمانی (چند ساعت یا نیمی از روز) هیچ غذایی نمیخورید و سپس برای چند ساعت غذا میخورید. آیا در مدفوع خود خون، مخاط یا چرک مشاهده کرده اید؟ داشتن عضلات قوی، کلید اصلی سوزاندن چربیهاي بدن است، پس سعی کنید همواره در تقویت عضلانی خود بکوشید. همچنین در چندین مطالعه دیگر نشان داده شده است که مصرف کافئین و قهوه به عنوان یک نوشیدنی کاهش وزن سریع، سوختوساز بدن را افزایش داده و چربیسوزی را بیشتر میکند. یکی دیگر از دلایل چربی مو تغییرات هورمونی است؛ به گونهای که علت چربی پوست سر در بیشتر موارد، ترشح بیش از حد چربی است.

پودرهای پروتئینی بیشماری در دسترس مصرفکنندگان هستند که امکان تهیه یک میان وعده سریع و سالم را فراهم میکنند. مطالعات نشان داده است که پلیفنولهای موجود در چای سیاه با کاهش کالری، تجزیهپذیری چربی و تقویت رشد باکتریهای خوب روده باعث کاهش وزن میشوند. به عنوان مثال، یک مطالعه در 21 کودک دارای اضافه وزن نشان داد که کالری سوزانده شده آنها به مدت 40 دقیقه پس از نوشیدن 10 میلی لیتر آب سرد به ازای هر کیلوگرم وزن بدن تا 25 درصد افزایش یافته است.

سیب به دلیل اینکه مواد معدنی و ویتامین c دارد با چربیها مقابله می کند و در دفع فلزات سنگین از بدن موثر است. بهزاد دوست دارد موقع دیدن تلویزیون هله هوله بخورد. نوشیدن قهوه توسط مردم در سراسر جهان برای تقویت سطح انرژی و بهتر شدن خلقوخو و اعصاب بسیار طرفدار دارد. همچنین نوشیدن آب بسیار در بین وعدههای غذایی باعث افزایش میزان کالری که میسوزانید شده و در هنگام غذا نیز به دلیل پر بودن شکم از آب، میزان غذای کمتری میخورید. از اینجا میتوانید با فواید نوشیدن آب بیشتر آشنا شوید. در اینجا 8 نوشیدنی چربی سوز را برایتان معرفی میکنیم که جز نوشینی های چربی سوز قوی محسوب میشوند و میتوانید هنگام کاهش وزن و در بقیه زمانها، آنها را میل کنید.

مطالعات بسیاری نشان داده است که اسید استیک موجود در سرکه سیب میتواند از افزایش وزن جلوگیری کند و باعث جلوگیری از تجمع چربی در شکم و کبد شود. یک غذای گلوتن دار است که سرشار از پروتئین میباشد و شامل اسید های آمینه هایی میباشد که برای ساخت عضلات و از دست دادن چربی بدن موثرند.علاوه بر این،معده شما را به مدت چند ساعت پد نگه میدارد. چنانچه در بخش سلامت نمناک گفته ایم همه کاری که باید انجام دهیم، این است که سیر را به عنوان یک چاشنی به غذاهایتان اضافه کنید، نه تنها مزه بی نظیری به غذاهایتان می دهد بلکه باعث کاهش کلسترول در بدن می شود.

شما می توانید برای ایجاد عضلات شکم ، تمرینات فیزیکی سنگینی انجام دهید اما اگر تغذیه شما نامناسب باشد ، نمی توانید چربی های شکمتان را از بین ببرید. تمرین کرانچ عضلات شکم شما را تقویت می کند ، اما چربی های احاطه شده در اطراف شکمتان را از بین نمی برد. مصرف چربی باعث چاق شدن شما نمی شود ، بلکه تغذیه نامناسب و کمبود تمرینات ورزشی باعث چاق شدن شما می گردد. تمرینات قدرتی باعث ایجاد توده های عضلانی و از بین رفتن عضلات شده و به چربی سوزی کمک می کند.

قوی تر شوید : تمرینات قدرتی به ایجاد و حفظ عضلات کمک می کند و روند چربی سوزی را افزایش می دهد. قسمت پشت کمر و عضلات شکم در طول تمرینات ددلیفت و اسکات به شدت کار می کنند. در نتیجه سرکه سیب نیز یک نوشیدنی برای لاغری شکم محسوب میشود. این ترکیبات می توانند به کاهش وزن نیز کمک کنند. برای تشخیص و درمان این بیماری باید به متخصص گوارش و فوق تخصص کبد مراجعه کنید. تحقیقات نشان میدهند که ۲۵ تا ۵۰ درصد افرادی که آنزیمهای کبدی افزایشیافته دارند دچار این بیماری هستند. دانه کتان یکی از بهترین منابع امگا۳ است که سطح انسولین را در بدن کنترل، و به چربی سوزی کمک میکند.

اگر چه کلسترول و چربی برای بدن ضروری هستند، اما حفظ سطح آن ها در محدوده ى طبیعى ضروری است، زیرا سطح بالاى آن ها خطر مسائل جدی مربوط به سلامتى، به ویژه بیماری های قلبی و عروقی را افزایش می دهد. بعضی از انواع بیماری های چربی نیز ممکن است باعث تورم تاندون آشیل در پشت مچ پا شوند. متأسفانه اضطراب در بعضی افراد باعث پر خوری عصبی میشود. استرس یکی از عواملی است که در چربیسوزی تأثیرگذار است.

علاوه براین، این نوشیدنیها حاوی مواد مغذی مفیدی مانند آنتیاکسیدانها و سایر ترکیبات قدرتمندی هستند که برای سلامتی شما مفیدند. در نتیجه بهتر است در رژیم روزانه خود این نوشیدنیها را جایگزین نوشیدنیهای پر کالری مانند نوشابه کنید تا راهی هوشمندانه برای کاهش کالری و دستیابی به کاهش وزن داشته باشید. معمولا غده های تولید کننده هورمون، در تغذیه نقش چندانی ندارد و اصولا باید از گوشت جدا شده و معدوم کنند. این چربی علاوه براینکه از طریق غذا جذب می شود به وسیله کبد نیز تولید می شود و به صورت ترکیب های چربی پروتئین با دانسیته خیلی پایین در خون وجود دارد.

10-در طول روز به صورت تان دست نزنید. اگر وعده های غذایی شما در طول روز 6 وعده است ، 4 بار در هفته تنقلات بخورید. از بالا رفتن بیش از حد انسولین در طول روز خودداری کنید! مشاهدات اپیدمیولوژی گواه آن است که رعایت رژیم غذایی، استفاده از درمان های جایگزین، مصرف گیاهان دارویی و میوه جات علاوه بر کاهش هزینه های درمان نتایج رضایت بخشی در عوارض افزایشی چربی خون بالا در بسیاری از جوامع داشته است. یک مطالعه در 111 نفر نیز نشان داد افرادی که روزانه 3 فنجان چای سیاه به مدت سه ماه نوشیدند، وزن بیشتری از دست داده و در نتیجه در مقایسه با سایر افراد کاهش وزن بیشتری در دور کمر خود داشتند.

در واقع، کار لیبل نشان داده است که کاهش لپتین سرم که پس از کاهش وزن رخ میدهد، وضعیت کمبود لپتین را تشکیل میدهد که باعث افزایش اشتها با کاهش وزن میشود. در این مطلب فیتامین روشهای چربیسوزی سریع معرفی شد که باعث کاهش چربیهای بدن میشود. با خوردن ۷ گرم فیبر از این میوه چیزی حدود ۸۰ کالری به بدن وارد خواهد شد. تمرینات اسکات و ددلیفت به شما اجازه می دهند تا به بدنتان با وزنه های سنگین استرس وارد کنید و تمامی عضلات بدن ( از سر تا پا ) را به کار می گیرند. این تمرینات همچنین سایز دور کمر را کاهش می دهند.

سرکه سیب همچنین تخلیه معده را کندتر میکند و این امر به شما کمک میکند تا مدت طولانیتری احساس سیری داشته و در نتیجه از پرخوری جلوگیری میشود. پیرکتون اولامین با جلوگیری از فعالیت بیش از حد قارچ مالاسزیا فورفور باعث ایجاد تعادل در فلور طبیعی پوست سر می گردد. مکمل ال کارنیتین در حال حاضر به عنوان کپسول ، قرص، پودر و مایع به بازار عرضه می شود. این اختلالات از نظر ایجاد بیماریهای قلبی عروقی، تصلب شرائین، افزایش خطر سکته قلبی و مغزی و غیره اهمیت دارد؛ به عنوان مثال اگر تریگلیسیرید خون بالای هزار باشد ریسک پانکراتیت را افزایش میدهد.

انسولین هورمونی است که به عنوان محرک کالری مصرفی ما عمل می کند. ماچا نیز نوعی چای سبز است که حاوی مقدار بیشتری کاتچین نسبت به چای سبز معمولی بوده که انتخاب مناسبی برای کاهش وزن و بهترین نوشیدنی چربی سوز محسوب میشود. لازم به ذکر است که علت این امر در طرز تهیه چای سبز نهفته است؛ زیرا این نوشیدنی چربی سوز حاوی مقادیر زیادی کاتچین و آنتیاکسیدانهایی است که باعث بالا رفتن متابولیسم و در نتیجه چربیسوزی بیشتر میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید