لیست کامل داروهای گیاهی برای لاغری

هورمونها روی نگهداری پوست و الیاف کلاژنی و چربی پوست ، همچنین روی انعطاف و رطوبت پوست نقش مستقیم دارند همچنین با موهای زائد صورت و التیام زخمها در ارتباط هستند . برای مثال تحقیقی در سال ۲۰۱۱ انجام شد و در آن تأثیر تمرین دراز و نشست روی چربی شکم بررسی شد. که این قسمت ها می تواند قسمت خارجی ران و باسن، پهلوها، زیر شکم و کنار زانو باشد. این باور که با تمرین شکم میتوانید چربی شکم را آب کنید باور درستی نیست. دیوید میگوید که اگر شامپوی خشک در گذشته برای شما موثر نبوده، احتمالا به این خاطر است که به نحو درستی از آن استفاده نمیکردهاید.

تزریق کردن چربی نسبت به روش های دیگه ماندگاری خیلی بیشتری داره. تزریق کردن چربی یک روشی بسیار کم تهاجمی و با تاثیری زیاد برای جوانسازی هستش. از آنجائیکه روش تزریق چربی سبب ایجاد واکنش های آلرژیک نمی شود و احتمال اینکه بدن چربی تزریق شده را پس بزند خیلی کم است این روش، روش بسیار مناسبی برای از بین بردن چین و چروک در اکثر افراد می باشد. و به طور معمول هنگامی که تزریق تنها به یک قسمت کوچکی از بدن اعمال میشود، از بی حسی موضعی و آرامش بخش استفاده میشود.

تزریق چربی با توجه به میزان تزریق مورد نیاز، به طور کلی به 2 صورت بی حسی عمومی و بی حسی موضعی انجام میشود. برای بهبود این مشکل معمولاً از تزریق چربی استفاده میشود که البته قبل از در نظر گرفتن آن باید به موارد مختلفی توجه شود. روش انجام این تزریق به خود بیمار بستگی دارد. قسمت هایی از پوست صورت که دچار کاهش حجم می شود مثل گونه ها، گودی زیر چشم، خط خنده، شقیقه ها، نازک شدن لبها و حتی پشت دستها را میتوان با تزریق چربی که از خود فرد گرفته می شود به ناحیه مورد نظر تزریق میگردد پر نمود و کاهش حجم را اصلاح کرد .

با افزایش سن تغییراتی در بافت صورت اتفاق می افتد که مهمترین آنها آتروفی و کاهش حجم بافت نرم صورت است که باعث تغییر شکل صورت میشود مثل فرورفتگی ناحیه گونه ها ، گودی پای چشم ، فرو رفتگی ناحیه گیجگاهی و ناحیه ابرو ها و چین و چروک اطراف لب و چانه . تحقیقی که بر روی ترکیبی از افراد 20 تا 30 ساله سالم، 30 تا 60 ساله مبتلا به چربی خون و 30 تا 60 ساله مبتلا به فشار خون و پربی خون انجام شد، نشان داد که مصرف آبغوره می تواند نتایج شگفت انگیزی را برای آنها رقم بزند.

یکی از اهدافی که افراد به خاطرش هر ساله چکاپ انجام میدن تست چربی خون است. ، اصلاح رژیم غذایی، قطع مصرف مشروبات الکلی، کنترل دقیق قند خون با کمک پزشک میتوان در جهت درمان این بیماری نتیجه مطلوبی را به دست آورد. از مزایای تزریق چربی ماندگاری بالا، مقرون به صرفه بودن و سازگار بودن به دلیل اینکه چربی تزریق شده از چربی بدن فرد میباشد ، میتوان اشاره کرد. آخرین مرحله برای این عمل زیبایی تزریق چربی آماده شده، به قسمت مورد نظر میباشد. اگر در ادرار عفونت وجود داشته باشد با انجام کشت ادرار میتوان به آن پی برد.

این محصول را میتوان هم از راه خوراکی و هم تغذیه لولهای مورد استفاده قرار داد. با این حال در خاطر داشته باشید که اسموتی میتواند به یک بمب کالری تبدیل شود اگر ترکیبات آن مواد خوراکی با کالری بالا باشد. پوست در این روش بخیه زده نمی شود و چربی به وسیله سوزن مخصوص برداشت شده و با همان سوزن در محل مورد نظر تزریق می گردد. بدین معنی که شما میتوانید تزریق را به دو لب خود یا حتی یک لب خود انجام دهید. این افراد در اینده مستعد ابتلا به قند خون هستند . احتمال چنین عارضه ای را نمی توان پیش بینی کرد، اما تعدادی از افراد که از تزریق چربی بهره میبرند این مسئله را تجربه می کنند.

در مرحله بعد چربی تصفیه شده و از طریق فیلتری که چربی را بصورت ذرات ریز و پودر مانند در میآورد رد شده تا بتوان به راحتی با کانولای کوچکی آن را به بدن تزریق کرد. مصرف به موقع داروهای تجویز شده توسط پزشک کاملا ضروریست. برش های کوچک در پوست ایجاد شده سپس با استفاده از سوزن های مخصوص، همراه مکنده و البته در شرایط کاملا استریل، این چربی ها خارج میشوند. سپس برشهابا بخیه بسته میشود. نتایج تزریق چربی تماما بسته به تکنیک انجام و مهارت پزشک دارد و اگر درست انجام نشود چربی فقط برای مدت 2 تا3هفته بیشتر دوام ندارد و جذب می شود.همچنین اگر پزشک مهارت کافی در انجام این عمل را داشته باشد فقط طی یک جلسه تزریق شخص می تواند به نتیجه مطلوب برسد .

دفعات تزریق چربی برای هر بیمار فرق دارد و معمولا بین 4-2 بار می باشد. این عمل در مقایسه با سایر عمل های زیبایی، طرفداران بسیار زیادی دارد و دلیل آن طبیعی بودن و ماندگاری بالای آن است. در مقایسه، جایگزین چربی اشباع شده با کربوهیدرات هیچ مزایای سلامت را فراهم نمی کند و حتی باعث اختلال در پروفایل چربی خون می شود این یک اندازه گیری از سطوح چربی ها در خون مانند کلسترول و تری گلیسیرید است. به طوری که اگر نتیجه آزمایش خون هماتوکریت آن ها کمتر از ۳۰٪ باشد، یعنی HCT پایینی دارند.

بیماری فشار خون بالا را گاهی اوقات به عنوان قاتل خاموش نامیده می شود؛ زیرا گاهی هیچ نشانه و علائمی ندارد و برای سال ها می تواند بدون توجه و درمان بیماری در بدن پیش روی کند. قند خون در هنگام ورزش های طولانی مدت کاهش می یابد اما در هنگام ورزش های کوتاه مدت، قند خون افزایش می یابد بنابراین بدن گلوکز تولید می کند. تزریق چربی عملی ست که برای زیباسازی صورت، افزایش حجم نواحی بدن و همینطور ترمیم قسمتهای آسیب دیده و خالی پوست انجام میشود. در نهایت چربی خالصیه ناحیه مورد نظر تزریق میشود.

این روش به طور فزاینده ای برای حجمدهی مجدد به چهرههایی که در اثر بالا رفتن سن کمحجم شدهاند، به عنوان یک درمان مستقل و یا در کنار دیگر روشهای جراحی انجام میشود. آتروفی یا کوچک شدن صورت، شامل بافت نرم و تغییر ساختار استخوانی صورت است که به طور مستقیم هر دو زاویه ” بینی-پیشانی” و” بینی-لب” را تحت تاثیر قرار میدهد. برای شروع این جراحی، برای برداشتن چربی مقدار مورد نیاز به طور معمول از لیپوساکشن استفاده میکنند، تا مقدار چربی اضافه را از مناطقی مثل شکم، باسن و ران برداشته شوند.

دیدگاهتان را بنویسید